Перші електронні сигарети з'явилися у 2003 році. Над створенням працював китайський фармацевт, який хотів розробити унікальний пристрій боротьби з курінням. І у нього це вийшло! Звичайно, з часом з'явилися нові модифікації девайсів, але, головне, більшість з них допомагають кинути курити звичайні цигарки, що доведено багатьма користувачами.

Електронні сигарети: принцип роботи

Як одноразові електронні сигарети, так і багаторазові мають однаковий принцип дії. Пристрій нагріває рідину, яка перетворюється на пару. Вдихаючи його, в організм надходить нікотин, проте курець насолоджується приємними ароматами фруктів, а не тютюну.

При курінні звичайних сигарет виділяється понад 6 тис. хімічних сполук, які потрапляють в організм не тільки активного курця, але й усіх, хто його оточує в цей момент. У складі електронних сигарет, як одноразових, так і багаторазових, є лише гліцерин, пропіленгліколь, ароматизатори, нікотин, барвники та дистильована вода.

Хоч би як противилися тютюнові корпорації, факти говорять самі за себе. Багатьом людям вдалося кинути курити за допомогою електронних сигарет, чим і зумовлено рекордну популярність цих девайсів. Використовуючи їх, можна залишити згубну звичку або, як мінімум, перейти на менш небезпечні пристрої, що не виділяють смол і канцерогени.

Як кинути палити : психологічна та фізична прихильність

Перед тим, як розглядати питання, чи важко кинути палити за допомогою одноразової електронної сигарети, необхідно розібратися з головними причинами захоплення курінням. Їх всього 2:

  • фізична прихильність. Вона виявляється у штучно створеної потреби організму. Причиною її виникнення є нікотин, який при регулярному вживанні викликає звикання. Тобто, щоб кинути палити, використовуючи електронні сигарети, необхідно знижувати кількість нікотину, що надходить до організму. З цим завданням можна легко впоратися, купивши сучасний девайс і підібравши правильний склад рідини;
  • емоційна складова (психологічна). Вирішити цю проблему набагато складніше, адже якщо людина не хоче кидати палити, змусити її дуже важко. Важливо зрозуміти, що електронні сигарети – чудова альтернатива, що дозволяє мінімізувати небезпеку куріння. Проте, щоб відмовитися від цієї звички, потрібна ще й сила волі.

До рішення перейти на електронні сигарети варто поставитися серйозно. Необхідно підібрати пристрій, який відповідає індивідуальним вимогам. Оптимальним варіантом є одноразові електронні сигарети. Вони доступні за вартістю та різноманітні за варіантами рідин.

Електронна сигарета, щоб кинути палити: поради та рекомендації

Вивчаючи асортимент електронних пристроїв, можна помітити, що ціни на них досить різні. Щоб придбати якісний девайс, необхідно підібрати оригінальну модель, враховуючи індивідуальні уподобання. Оптимальним варіантом як за ціною, так і функціональністю є одноразові електронні сигарети. Вони дозволяють ознайомитися і звикнути до нового способу куріння, але при цьому з мінімальним дискомфортом, тому що в організм все одно надходитиме нікотин.

Електронна сигарета, щоб кинути палити, допоможе лише в тому випадку, якщо людина справді налаштована на результат. Курцеві необхідно зробити 4 важливі кроки:

  • звикнути до механічного замінника. Цей етап може тривати від 1 до 2 тижнів. Якщо перші кілька днів ще можна викурити кілька цигарок, то від цього треба відмовитися. Важливо вибрати відповідні пристрої за кількістю нікотину, щоб організм легко сприймав зміни;
  • повністю відвикнути від тютюнових виробів. Щоб закріпити результати першого кроку, необхідно протягом 1 місяця курити виключно електронну сигарету. На цьому етапі йде відвикання від інших навичок, таких як пошук попільнички, запальнички, покупки тютюнових виробів. Тобто важливо виключити думки про ці процеси. Тому не варто поспішати приступати до наступного кроку;
  • знизити кількість нікотину, що у організм. Цей етап триває приблизно 2 тижні. Оптимальним варіантом є одноразові електронні сигарети. Вони не встигають набридати, але при цьому можна урізноманітнити процес куріння, використовуючи девайси з різними смаками рідини. Необхідно купувати суміші з меншою кількістю нікотину, поступово зменшуючи його концентрацію;
  • перейти на електронні сигарети із безнікотиновою рідиною. Слід навчитися отримувати задоволення лише від смаку, а не від «дози» нікотину. Як це станеться, можна поступово відмовлятися від куріння.

Електронні сигарети – чудова альтернатива тютюновим виробам, особливо для людей зі слабкою силою води. З їхньою допомогою можна всього за кілька місяців назавжди позбутися згубної звички. Такий спосіб лояльніший, оскільки поступова відмова від куріння завдає менше шкоди психічному здоров'ю, до того ж кинути електронну сигарету легше. Відповідно, шанси подолати залежність дуже великі.

Використовувати безнікотинові електронні сигарети безпечніше, ніж курити звичайний тютюн. При цьому все також вдається розслабитися та отримати задоволення від процесу. До того ж, це заняття набагато приємніше, тому що серед асортименту рідин до електронних девайсів завжди можна вибрати новий і незвичайний смак.

Дата: 21.01.2022 Переглядів: 107 Коментарі: 0

Коментарі

Написати коментар