Навіть курці зі стажем не люблять запах тютюнового диму і намагаються не курити у замкнених приміщеннях. І це цілком логічно, адже згодом усі меблі, одяг, килимові покриття починають видавати неприємні аромати.

При регулярному курінні в машині усунути запах тютюну буде досить складно. Ще однією проблемою є пасивне куріння. Усі, хто знаходяться поруч із курцем, отримують серйозний удар по здоров'ю, хоча й не страждають на цю згубну звичку. Проте зневірятися не варто. Сучасні пристрої доставки нікотину дозволяють курити без диму не тільки в машині, а й у закритих приміщеннях. При цьому не створюючи дискомфорт оточуючим.

Куріння без диму та вогню

Електронні сигарети – відмінна альтернатива для тих, хто хоче курити, але при цьому не любить запаху тютюну, неприємного присмаку в роті тощо. Електронні девайси безпечніші, ніж звичайні сигарети. Сучасні пристрої виділяють трохи пари, у яких немає продуктів горіння. При курінні тютюну, своєю чергою, виділяється багато хімічних сполук, смол, канцерогенів. Їх також вдихають усі, хто перебуває поруч із курцем.

Варто зазначити, що з парою, що видихається, все ж виділяється трохи нікотину. US National Library of Medicine опублікували результати досліджень, згідно з якими людині потрібно провести близько 100 днів в одному приміщенні з парильником, щоб отримати дозу нікотину, що міститься в 1 сигареті.

На ринку представлений широкий асортимент одноразових електронних сигарет, а також багаторазових девайсів, які дозволяють насолоджуватися процесом ширяння ароматних рідин. Однак не слід забувати, що при використанні електронних пристроїв у приміщеннях або транспортних засобах необхідно дотримуватись деяких правил:

 • забезпечити належну вентиляцію. При ширянні в закритих приміщеннях на скляних поверхнях осідає гліцерин. Цей наліт створює косметичні проблеми;
 • не використовувати девайс поруч із побутовою технікою. В іншому випадку, при регулярному парынні, техніка може вийти з ладу;
 • правильно зберігати пристрій. Категорично заборонено залишати електронні сигарети поруч із нагрівальними елементами.

Дотримуючись простих правил, вдасться забезпечити безпечні умови перебування у приміщенні чи авто не лише курцеві, а й усім, хто його оточує. Для цього, використовуючи електронні сигарети, достатньо докласти мінімум зусиль порівняно з тютюновими виробами.

Курити в машині: можна чи не можна?

При регулярному використанні тютюнових виробів у транспортних засобах позбутися неприємного запаху досить складно. Оптимальним варіантом є електронні сигарети. Вони виробляють не дим, а пару, яка має приємний фруктовий запах. Тому курити в машині такі девайси не лише комфортно, а й безпечно.

Важливо забезпечити належну вентиляцію в транспортному засобі, оскільки при тривалому парінні в закритій машині може зменшитися видимість.

Якщо курець має довгу дорогу, рекомендується купити одноразову електронну сигарету. Інакше доведеться ретельно підготуватися. Необхідно взяти із собою:

 • рідина;
 • акумулятор;
 • зарядний пристрій;
 • змінний випарник;
 • підвіс на шию тощо.

Як бачите, простіше купити кілька одноразових девайсів з різними уподобаннями, ніж збирати всі додаткові елементи.

Використання електронної сигарети в автомобілі має ряд переваг:

 • у салоні машини не з'являється неприємний запах;
 • виключена можливість пропалити оббивку;
 • пасажири не мають дискомфорту;
 • курити можна, не виходячи із авто;
 • є можливість заряджати девайс у машині.

Електронні сигарети вважають за краще використовувати не тільки водії та мандрівники, але й ті, хто хоче мінімізувати шкоду від процесу куріння, тому що в організм надходить чистий нікотин без шкідливих смол. Також за допомогою електронної сигарети набагато простіше кинути палити. Враховуючи таку велику кількість переваг використання цих пристроїв, слід як мінімум спробувати замінити ними тютюнові вироби. Повірте, вам обов'язково сподобається!

Дата: 22.01.2022 Переглядів: 105 Коментарі: 0

Пов'язані товари

Коментарі

Написати коментар